Ayşe Ana Hakkında

Hoşgeldiniz sevgili konuğumuz;
Ayşe Ana Sitesi 2017 yılında faaliyetlerine başladı ama aslında yolculuğumuz 2010 yılında internet pazarlama ile başladı. müşterilerimize verdiğimiz güven nedeniyle gelen talepler doğrultusunda Ayşe Ana Doğal Ürünleri Sitemizi faaliyete soktuk.

Ayşe Ana Doğal Ürünleri olarak kendimizi anlatmak istesek ''İyi niyetliyiz'' sözü sanırım bizi anlatır.
 
Kendimizi övme gibi bir çabamız yok ama bugüne kadar müşterilerimiz ile geçtiğimiz satışlarda sorun yaşamayınca kendimiz için böyle diyebiliyoruz. Sattığımız ürünlerin ev yapımı tadında olmasına çok özen gösteriyoruz. Toros eteklerine kadar uzanan Beşkaza Yaylalarından ürünlerimizi temin ediyoruz. Bölgemiz Muğla'nın Seydikemer, Fethiye İlçeleri başta olmak üzere diğer ilçelerine, Antalya, Burdur Yöresine kadar uzanıyor. Yörük diyarlarının mis gibi ürünlerini size gönderiyoruz. Bizlerde çocuklarımızla evde aynı ürünleri yiyoruz. Yani kendimizin yemeyeceği ilaçlı, katkılı falan ürünleri asla satmayız.
 
Ayşe Ana'da zaten bize çok kızar. Ayşe Ana demişken o bizim yol gösterici annemiz. Tat konusunda hep fikirlerini paylaşır. Onay almadan size gönderemeyiz.
Ayrıca binlerce ürün alıp soğuk hava deposuna atıp bekletme gibi bir durumumuzda yok. Haftalık satışımız doğrultusunda ürünlerimizi temin ederiz. Taze Ürünler Size Ulaşır.
 
 
Müşterilerimizle aramızda öyle duvarlar falan örmeyiz. Soğuk müşteri hizmetleriyle, bilgisayar ses kayıtlarıyla falan uğraşmazsınız. O formu doldur bu evrağı faksla gibi prosedürlerimiz de yoktur. Tek bildiğimiz prosedür sizin bize ulaşmanızdır. Gerisini iki dost şeklinde hallederiz. (0541 344 4848)
 
Gönderdiğimiz ürünlerimizde damak tadınızı yakalayamadıysak arayıp beğenmediğinizi söylemeniz yeterlidir. Bütün kolaylığı sağlayarak ücretinizi geri öderiz. Asla zorluk çıkarmayız. Yeterki mağduriyet oluşmasın.
Kargolar çok sık olmasa da bazen yolda zarar görebiliyor.  Sıkıntılı bir ürün geldiyse arayıp belirtiniz, yenisini hemen ücretsiz gönderelim. Sizi kargo tutanaklarıyla falan uğraştırmayız. Yani bunun gibi bir çok nedenden bizi tercih edebilirsiniz.
Bilinki iyi niyetliyiz :)

AYŞE ANA DOĞAL ÜRÜNLERİ ismi ve ayseana.com  domaini HFF Pazarlama İnternet pazarlama ismi ve internet sitesidir. Sitemizde yer alan bazı fotolar sadece yörük diyarlarına anlatması adına paylaşılmıştır. Direk sitemizle alakası yoktur. 
Cumhuriyet Mahallesi 96 sokak bina no 2 Kat 2 no 22
Fethiye- Muğla
0 541 344 4848